Přeskočit na hlavní obsah

Dentální hygiena

Věděli jste, že i při pečlivém domácím čištění se daří odstranit maximálně 50 % zubního plaku? Pokud chcete mít dlouhodobě zdravé zuby a dásně, je třeba alespoň 2x ročně docházet na profesionální dentální hygienu.

Objednejte se k nám a my se postaráme o to, abyste pokaždé odešli se zdravým a zářivě bílým úsměvem.

Objednat

V naší ordinaci používáme nejlepší a nejkvalitnější přístroj na trhu EMS Air Flow Master Piezon, který šetrně čistí zuby pomocí proudu vzduchu, vlažné vody a speciálního čisticího prášku. 

Dále vás naučíme správné technice čištění zubů a individuálně s vámi vybereme vhodné pomůcky pro domácí čištění (například správnou velikost mezizubních kartáčků). 

Cena ošetření: od 1 690 Kč / sezení

Jak funguje Air Flow Master Piezon

AIRFLOW® MAX

AIRFLOW® MAX vysílá přesně směrovaný proud jemného, avšak vysoce účinného prášku, který odstraní škodlivý povlak (biofilm) a pigmentace z celé dutiny ústní, zubů a prostoru do 4 mm pod dásní.

PERIOFLOW®

Tenká koncovka PERIOFLOW® šetrně odstraní biofilm z parodontálních kapes v hloubce až 9 mm pod dásní. Tryska je navržena tak, aby pracovala maximálně efektivně a zároveň jemně a bezpečně.

PIEZON® PS

Koncovka PIEZON® PS mimořádně šetrně odstraní zubní kámen pomocí ultrazvuku v hloubce až 10 mm pod dásní. Ošetření je rychlejší, méně invazivní a příjemnější než použití ručních nástrojů.

Švýcarský přístroj AIRFLOW® Prophylaxis Master byl vyvinut ve výzkumném centru EMS ve spolupráci se špičkami oboru stomatologie z celého světa.

Vědecká studie prokázala, že přístroj EMS AIRFLOW® Prophylaxis Master vytváří velmi rovnoměrný a efektivní tok prášku. Poskytuje tak vysokou kvalitu ošetření a komfort pro pacienty i uživatele.

Ošetření přístrojem Air Flow Master Piezon je maximálně šetrné a precizní, přičemž umožňuje odstranit zubní kámen a škodlivý povlak (biofilm) i z prostorů hluboko pod dásní.

Doba ošetření přístrojem AIRFLOW® je v průměru 10 minut.

Objednat na dentální hygienu

Zavolejte nám prosím na naší recepci nebo vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat ohledně sjednání konkrétního termínu.

Těšíme se na Vás